Campanie inedită a democrat-liberalilor buzoieni împotriva scumpirii carburanților:,,De la 1 aprilie, Ponta și Antonescu te lovesc în plin!“
Democrat-liberalii buzoieni au demarat, ieri, o campanie de informare asupra consecințelor aplicării accizei pe benzină și motorină, campanie desfășurată sub sloganul ,,De la 1 aprilie, Ponta și Antonescu te lovesc în plin!”.