2012, anul în care agricultorii merg de cinci ori la urne?
*Pe 14 octombrie aceştia ar trebui să îşi aleagă şi reprezentanţii în Camerele Agricole Judeţene
2012 ar putea intra în istoria postdecembristă drept anul în care românii au fost chemaţi la vot de nu mai puţin de cinci ori, pentru tot atâtea cauze diferite.