Prinși de polițiști, după ce au pus la pământ 6 arbori de la Ocolul Silvic Rm Sărat
În timp ce desfășurau o acțiune pentru prevenirea și combaterea ilegalităților la regimul silvic, polițiștii din cadrul Postului de poliție comunal Puiești au depistat doi bărbați, de 61 și de 25 de ani, în timp ce puneau la pământ