Țeapă de peste un miliard de lei trasă statului, în doar jumătate de an, de o buzoiancă de 27 de ani
O buzoiancă de 27 de ani a reușit performanța ca, în doar jumătate de an, să păgubească statul cu peste un miliard de lei vechi.
Polițiști din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Buzău – Serviciul de Investigare