Primele constatări ale medicilor legiști / Băiețelul decedat din Tăbărăști ar fi inhalat o substanță toxică
Medicii legiști încearcă să facă lumină în cazul copilului de cinci ani din Buzău, care, aflat cu părinții la proprietatea din localitatea Tăbărăști, a murit fulgerător. El a fost adus cu Ambulanța în stop cardio-respirator la Spitalul Județean la Unitatea de Primiri Urgențe și a fost declarat decesul două ore mai târziu după ce manevrele … Citește mai mult