“Vioară” confirmă prezenţa la Buzău din vară
Antrenorul brăilenilor şi-a dat acordul pentru a prelua Gloria Buzău în următoarele zile, precizând că a avut o discuţie în acestă privinţă cu Constantin Boşcodeală, edilul municipiului Buzău: “M-am înţeles cu domnul primar Boşcodeală pentru o perioadă de patru ani. Nu am intrat încă în detalii, privitor la ceea ce mă interesează şi pe mine.