Panică pe strada Transilvaniei, după ce un copac a început să scoată fum
În urmă cu mai puţin de o oră, circulaţia pe strada Translvaniei a fost restricţionată pe un singur sens în dreptul imobilului cu numărul 40, cauza constituind-o un copac de pe marginea drumului care a început să fumege din senin. La vederea norilor de fum care se ridicau deasupra coroanei copacului, localnicii din zonă au chemat pompierii, care au ajuns în câteva minute la faţa locului.