Mechel a primit 4,8 milioane de euro pentru plata salariaţilor
Agenţia Naţională de Administrare Fiscală a eliberat 4,8 milioane de euro pentru plata salariaţilor de la Mechel.
„Au plecat 4,8 milioane de euro în contul celor de la Mechel pentru plata salariaţilor. Ministrul de Finanţe va supraveghea acest lucru, să nu ne trezim că cei de la Mechel iau banii şi pleacă în altă parte cu ei, că există şi această posibilitate”, a declarat premierul Victor Ponta.